Pár slov na Úvod.

24. prosince 2010 v 23:18 |  Úvod
pajauvod

   Zdravím všechny příznivce sportovní kynologie. Mé jméno je Pavel Soukop a výcviku psů se věnuji od roku 2004, o rok později jsem se stal členem
ZKO Sudkov, kde jsem poprvé okusil práci figuranta. Můj velký skok kupředu byl až v roce 2007, kdy jsem se také stal členem KK Olomouc-Neředín a měl možnost se zdokonalovat.
   Nyní jsem figurant 1.třídy pod Moravsko-slezským kynologickým svazem a od října 2010 svazovýn figurantem Českého kynologického svazu.

   Za tyto úspěchy vděčím všem mým kolegům, přátelům a všem lidem, se kterými jsem měl to štěstí spolupracovat. Především pak Jirkovi a Renatě Machovým. Když vám radí člověk, jako je Jirka, je nutné pečlivě naslouchat a brát si rady k srdci. Je to člověk neobyčejných vlastností, skvělý figurant a velmi dobrý psovod. A když vám někdo říká ,,špičku nahoru" ví o čem mluví.

Ovšem velké díky patří i Vendulce Nečasové, díky které jsem se ke kynologii dostal a začal se ji plně věnovat.V oblasti figurování mě neustále tlačila ku předu,když toho má člověk plné zuby,tak potřebuje někoho kdo za ním stojí a pomůže mu vrátit se zpět. Velké díky za vše.

V neposlední řadě si musím připomenout Miru Haitla s velkými zkušenostmi,Kačku Komárkovou,Moniku Prokopovou,díky za vše.

    Na závěr je pro mě nutné připomenout si, že dobrého figuranta nedělají jen výsledky na vrcholových soutěžích, ale být i dobrý člověk a brát věci jak přijdou i v rámci tréninku. Jako psovod vím, jaký je problém psa vycvičit na danou úroveň maxima, také proto se snažím všem vyjít vstříc a řešit jejich problémy s pejsky ihned. A ke každému přistupovat individuálně, ne každý má ambice stát se mistrem.
   Nuže je čas jít něco dělat a pro ty kdo by měli zájem o spolupráci,mě můžou kontaktovat a domluvit si nějaký ten výcvik,budu se na vás těšit,ať už na cvičišti Olomouc-Neředín,nebo kdekoli jinde,vše záleží na naší domluvě.

                                             S přáním krásného dne Pavel Soukop

   P.S. a dva citáty na závěr:
                     ... pes, nejvěrnější přítel v životě, ten kdo vás vítá a brání jako první.
                                                                  Lord Byron
                                 
                                  Člověk nese zodpovědnost za vše, co kdy ochočil.
                                                            Antonie de Saint-Exupéry
 


Aktuální články

Reklama