Akce ČKS

6. ledna 2011 v 21:43 |  Akce

VS na Mistrovství ČR mládeže

Zlonicerozh.: Ťujík, ing. Ulč
Termín: 23. 4. 2011fig.: Sáss, Špalek
Luboš KrausPejšova 460, 273 71 Zlonice
Chodov u KVrozh.: Machová, Babička Bc.
Termín: 7. 5. 2011fig.: Brunovský, Jindřich
Václav PetrášekRevoluční 607/7, 357 35 Chodov
Veřovicerozh.: Vychodil, Ing. Radovesnický
Termín: 28. 5. 2011fig.: Konečný, Soukop
Pavel Škarpa742 73 Veřovice 329

Mistrovství ČR mládeže

Lukovározh.:  bude určeno po VS
Termín: 20. - 21.8.2011fig.: bude určeno po VS
Dana Řeháková563 01 Žichlínek 243

 TTM

Starý Plzenecrozh.: 
Termín: 17. - 30. 7.2011fig.:  



VS na M ČR IPO a MS FCI

Roudnice n. Labemrozh.: S - Jánský, P - Jonáš, O - Zimek Mgr.
Termín: 9. - 10. 4. 2011fig.: Vyhnal, Kuncl, (Šíma)
Václav kejřPoděbradova 325, 413 01 Roudnice n. L.
Územní pobočka Boxerklub Staňkovrozh.:  S - Machová, P - Nedvěd K., O - Zimek Mgr.
Termín: 16. - 17. 4. 2011fig.: Böhm, Brunovský, (Mach)
Antonín KarbanTrnkova 332/1, 345 61 Staňkov
Roţmitál p. Třemšínemrozh.: S - Nedvěd K., P - Machová, O - Jonáš
Termín: 23.- 24. 4. 2011fig.: Mach, Labík (Brunovský)
Luboš KrůtaZadní Poříčí 19, 262 72 Březnice
Třinecrozh.: S - Zimek Mgr., P - Nedvěd K., O - Jánský
Termín: 30. 4.- 1. 5. 2011fig.: Konečný, Kubec (Heinzke)
Miroslav LorekOldřichovice 726, 739 61 Třinec

Výběr na MS FCI 15 účastníků

Boxerklub Staňkovrozh.: S - Hodek, P - Krajčí, O- Ťujík
Termín: 28. 5. 2011fig.: budou určeni dodatečně
Antonín KarbanTrnkova 332/1, 345 61 Staňkov

Mistrovství ČR IPO

místo bude upřesněnorozh.:
Termín: 21. - 23. 10. 2011fig.: 



VS na M ČR ZVV3

Lounyrozh.: Tišl
Termín: 2.4. 2011fig.: Svoboda
Jindřich Weinert5. Května 381, 440 01 Louny
Praha Hostivařrozh.: Ťujík
Termín: 30. 4.2011fig.: Rohlena
Pavel HolecNa Výsledku II/6, 141 00 Praha 4
Roţmitál p. Třemšínemrozh.: Veselka
Termín: 30. 4.2011fig.: Mach
Luboš KrůtaZadní Poříčí 19, 262 72 Březnice
Hluboká n.Vlt. Falcorozh.: ing. Hořejší
Termín: 7. 5. 2011fig.: Nečesaný
Petr TůmaČejkovice 41, 373 41 Hluboká n. Vltavou
Rokycanyrozh.: Krajčí
Termín: 8. 5. 2011fig.: Vyhnal
Alena TrynerováPřemyslova 323/III, 337 01 Rokycany

Č. Třebová Podhorka 143rozh.: Hodek
Termín: 14. 5. 2011fig.: Kubec
Hana NajmanováRudoltičky 2038, 560 02 Česká Třebová

M ČR ZVV3

Roţmitál p. Třemšínemrozh.: bude určeno po VS
Termín: 24. 9. 2011fig.: bude určeno po VS
Luboš KrůtaZadní Poříčí 19, 262 72 Březnice

IPO 3 - CACIT

Discdog klub ČRrozh.: Košťál, Pejša, Wahlström (Sve)
Termín: 23. - 24. 7. 2011fig.: Kubec, Kupka, Vyhnal
Simona KratochvílováVoznice 165, 263 01 Dobříš

VS na M ČR mládeže stopaři  

Veřovicerozh.: Vychodil
Termín: 10. 9. 2011
Pavel Škarpa742 73 Veřovice 329
Ševětínrozh.: Ing. Petrů
Termín: 25. 9. 2011
Lenka RysováVitín 2, 373 63 Ševětín
Lukovározh.: Ševčík
Termín: 1.10. 2011
Dana Řeháková563 01 Ţichlínek 243

Mistrovství ČR mládeže stopařů

bude upřesněnorozh.:
Termín: 15. - 16. 10.2011



VS pro M ČR stopařů 

Berounrozh.: K. Nedvěd
Termín: 3. a 4. 9.2011

Miroslav MelicharHostimská 488, 266 01 Beroun
České Budějovice Planározh.: R.: Machová
Termín: 17. a 18. 9. 2011
Petr VeselkaK. Chocholy 14, 370 05 České Budějovice
Chodov u KVrozh.: K. Nedvěd
Termín: 1. a 2.10.2011

Václav PetrášekRevoluční 607/7, 357 35 Chodov
Rožmitál p. Třemšínemrozh.: Machová
Termín: 1. a 2.10.2011

Luboš KrůtaZadní Poříčí 19, 262 72 Březnice
Boxerklub Staňkovrozh.: K. Nedvěd
Termín: 15. a 16.10.2011

Antonín KarbanTrnkova 332/1, 345 61 Staňkov

Mistrovství ČR stopařů

Rožmitál p. Třemšínemrozh.:
Termín: 29. - 30. 10.2011

Luboš KrůtaZadní Poříčí 19, 262 72 Březnice

Klub chovatelů kníračů - MR stopařů

Jč pobočka KCHK České Budějovicerozh.: Machová
Termín: 14. 5. 2011

Vratislav Petrů ing.Litvínovická sil. 6

Klub chovatelů kníračů - M ČR

Kunčicerozh.: S - Ing. Radovesnický, P - Vychodil, O - Košťál
Termín: 26. - 28. 8. 2011fig.: Kupka, Soukop
Veronika ČervenkováPřibylova 14, 710 00 Ostrava

RTW klub - RTW Cup

Český Brodrozh.: Kubeš, Ševčík
Termín: 30. 4. 2011fig.: Křeček, (Brunovský)
Jana KrálováBřeţany II/18, 282 01 Český Brod

RTW klub -  MČR   

Dolní Přim Probluzrozh.: Jánský, Hodek
Termín: 1. 10. 2011fig.: Kubec, Mach, (Vyhnal)
Ing. Josef KučeraZa kulturním domem 403, 503 15 Nechanice

Český klub německých ovčáků - Mezinárodní mistrovství ČR

Domažlice - Mrákovrozh.: Jánský (hl.+náhradník),
S-Majtas; P-Ťujík; O- Krajčí, ved.stop: R. Končel
Termín: 1. - 3.7. 2011fig.: Mach, Vyhnal, (Brunovský)
Martin SodomaStarý Klíčov 11, 345 01 Mrákov

Český klub německých ovčáků - Mistrovství mládeže ČKNO

Zbraslav u Velké Bítešerozh.: S - Kubeš, P- Vychodil, O - Jánský
Termín: 14. - 16.10. 2011fig.: Mach, Prousek
Miroslava TicháMalá Strana 13, 747 70 Opava

Klub belgických ovčáků - M ČR

Třebíčrozh.: S-Ševčík, , P-Pejša, O-Hodek
Termín: 23. - 25. 9. 2011fig.: Kubec, Kupka,(Konečný)
Jiří ČejkaSvatoslav 7, 675 07 Čechtín


Dobrman klub ČR - M ČR

Velké Němčicerozh.: Klíma Josef (SVK), Vychodil
Termín: 1. 10. 2011fig.: Konečný, Kupka, (Soukop)




Boxer klub ČR - M ČR BK + Stříbrný obojek

Otěšicerozh.: Šmolík, Ing. Ulč
Termín: 28. 8. 2011fig.: Brunovský, Jindřich
Markéta KarbanováAmerická 74/1, 345 61 Staňkov

Boxer klub ČR - VS a Justitzův memoriál

Hluboká n. Vltavou Falcorozh.: Veselka, Ing. Hořejší
Termín: 28. 9. 2011fig.: Nečesaný, Böhm
Eliška NedvědováRuská 215, 373 41 Hluboká n. Vlt.

Boxer klub ČR - MR ve výkonu

ÚP Plzeňrozh.: Machová, Ing. Ulč
Termín: 15. 10. 2011fig.: Brunovský, Jindřich, (Kuncl)
Miloslava FialováDobroměřice 375, 440 01 Louny

MR Agility

Lounyrozh.:
Termín: 6. - 7. 8. 2011fig.:
Ing. Zuzana RozováPetrohradská 25, 101 00 Praha 10
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama